رفتن به محتوای اصلی

شركت محورسازان سدید

شركت محورسازان سدید درسال ۱۳۸۶ با هدف فعالیت در زمینه احداث پروژه های عمرانی و صنعتی با نام محورسازان اروند پارسیان تأسیس گردیده است. این شرکت به عنوان یک شرکت در بخش خصوصی، پروژه های متعددی را در رشته های راهسازی ، راه آهن ، ساختمان و … را به اتمام رسانده است.

با ما تماس بگیرید

Email: info@mehvarsazan.org
Phone: 0353827690

موقعیت مکانی ما

togglebar-map
واحد کنترل و تضمین کیفیت
واحد کنترل و تضمین کیفیت

برپايي نظام تضمين و كنترل كيفيت به عنوان اصل ضروري در جهت نيل به بهبود كيفي در راهبرد و مديريت و طرح ريزي كيفي پروژه ها مورد تأكيد و توجه شركت محورسازان سدید مي باشد. شرکت محورسازان سدید با تدوين پلان كنترل و تضمين كيفيت (QA-QC) و پيگيري ضوابط آن در اجراي پروژه ها به مديريت كيفي پروژه هاي خود اهتمام ورزيده است و موفق به اخذ گواهی نامه های بین المللی در این خصوص شده است .

توجه به فرايند مديريت سيستماتيك برنامه ريزي و توجه به ملاحظات سازماني ، نظام مديريت پيمانكاران جزء و تأمين كنندگان كالا و خدمات پروژه ها ، مكانيسم هاي گزارش دهي و مديريت مستندات به عنوان بخشي از نظام تضمين كيفيت و فرايند عملكردي براي بازبيني و مرور نتايج فعاليتهاي مهندسي صورت گرفته و نظارت و آزمايش كيفي آنها به عنوان بخشهايي از نظام كنترل كيفيت در كنار اصول ديگر مربوط به مديريت كيفي پروژه ها مورد نظر و توجه بخشهاي مديريت كيفي شركت محورسازان سدید مي باشد.

open-dialog-quality-assurance
برگشت به بالا