رفتن به محتوای اصلی

شركت محورسازان سدید

شركت محورسازان سدید درسال ۱۳۸۶ با هدف فعالیت در زمینه احداث پروژه های عمرانی و صنعتی با نام محورسازان اروند پارسیان تأسیس گردیده است. این شرکت به عنوان یک شرکت در بخش خصوصی، پروژه های متعددی را در رشته های راهسازی ، راه آهن ، ساختمان و … را به اتمام رسانده است.

با ما تماس بگیرید

Email: info@mehvarsazan.org
Phone: 0353827690

موقعیت مکانی ما

togglebar-map
واحد ایمنی و بهداشت
ایمنی و بهداشت

شرکت محورسازان سدید مجموعه ای منسجم، پایدار و معتبر، متشکل از مدیران مجرب و متخصصین متعهد می باشد که خدمات خود را بر اساس اصول علمی و ارزشهای اخلاقی به انجام می رساند.

مدیران این مجموعه در راستای نیل به اهداف توسعه پایدار، حفظ سلامت و صیانت از نیروی کار که سرمایه اصلی شرکت هستند با پایبندی به اصول و عقاید زیر در پیشبرد اهداف شرکت تلاش می کنند:

  1. رعایت الزامات قانونی و سایر الزامات مرتبط با استانداردهای سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001 در تمامی فعالیت های ستادی و اجرایی
  2. کاهش ریسک های زیست محیطی با انجام اقدامات کنترلی، پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست با مدیریت سبز در راستای اصل پنجاهم قانون اساسی کشور
  3. استمرار آموزش و ارتقاء سطح آگاهی پرسنل، فرهنگ سازی و نهادینه کردن رفتار ایمن و رعایت بهداشت در محیط کار
  4. استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرنیزه تا حد امکان و نظارت بر عملکرد کارکنان در جهت کاهش حوادث

در این راستا این شرکت موفق به دریافت گواهینامه تائید صلاحیت ایمنی از وزارت تعاون ، کار و امور رفاه اجتماعی نیز گردیده است.

images
برگشت به بالا